Wybór idealnego materaca dla pary może stanowić nie lada wyzwanie, w szczególności, kiedy pomiędzy dwoma osobami pojawia się duża różnica wagowa. Dlatego właśnie przygotowaliśmy zestawienie najlepszych produktów.

Materac hybrydowy dla pary

Materace dla pary o różnicy wagowej powinny być w stanie dostosować się do potrzeb obojga partnerów, dlatego tak istotny jest ich odpowiedni wybór. Jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzić się może tutaj model hybrydowy, taki jak Hilding Dance. Jego bazę stanowią wysokiej jakości sprężyny Pocket Plus, które cechują się nie tylko tym, że każdy element wypełnienia został umieszczony w osobnej kieszeni, lecz również wysokością – mają one aż piętnaście centymetrów. Nie można zapomnieć również o piankach, jakie zostały tutaj zastosowane – obowiązkowo należy wspomnieć chociażby chłodzącą FloFom, która gwarantuje uczucie świeżości przez całą noc. Ważną rolę odgrywa również niezwykle trwała pianka wysokoelastyczna, która świetnie podpiera nasze ciało i jest odporna na odkształcenia.

A może materac piankowy?

Jakie materace dla pary o różnicy wagowej są polecane?Jesteśmy przekonani, że bardzo dobrym rozwiązaniem mogą również okazać się modele piankowe, a mianowicie na myśli mamy w tym przypadku Hilding Rumba. Należy on do grona produktów termoelastycznych, co oznacza, że między innymi zawiera niezwykle komfortową piankę, która pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtu ciała każdego użytkownika, zapewniając niezwykły komfort oraz przyjemne uczucie otulenia. Nie możemy zapomnieć również o tym, że o stabilność całego produktu dba pianka wysokoelastyczna, która nie tylko gwarantuje komfortowe podparcie, ale jest także odporna na odkształcenia, co daje gwarancję tego, że na pewno będzie służył nam długo, jednocześnie będąc obietnicą prawdziwie wygodnego i co ważniejsze, rzeczywiście zdrowego wypoczynku.

Materace kieszeniowe dla par

Oczywiście nie możemy zapomnieć tutaj również o wysokiej jakości materacach kieszeniowych. Bardzo dobrym przykładem bez wątpienia będzie Hilding Flamenco. Przede wszystkim pod uwagę musimy wziąć wysokiej jakości sprężyny, które w sposób bardzo indywidualny reagują na nacisk, lecz nie tylko one są istotne. Wspomnijmy o naturalnej macie kokosowej, która skutecznie wzmacnia konstrukcję i odpowiada też za szereg właściwości antyalergicznych. Nie brakuje tu też wysokiej jakości pianki, a mianowicie lateksowej delikatnie dopasowującej się do naszego kształtu ciała czy też bardzo odpornej na odkształcenia wysokoelastycznej.

Materace dla par muszą gwarantować komfortowy sen aż dwóm osobom, dlatego znalezienie idealnego może wydawać się trudne, jednak jesteśmy przekonani, że uda Ci się dobrać najlepszy.