Materace z kokosem stały się niezwykle popularne z powodu ich cennych właściwości. Zapewniają one odpowiednią higienę oraz optymalne środowisko snu. Sprawdzą się u osób, które preferują twardsze podłoże. Takie materace są o wiele odporniejsze na odkształcenia od tych standardowych i posłużą Ci przez wiele lat. Poznaj nasze innowacyjne produkty z dodatkiem kokosu.

Klasyczny materac sprężynowy

Pierwsza propozycja to produkt Hilding Lambada. Jest to materac, który wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, by zapewnić użytkownikowi optymalny komfort i trwałość. Produkt został skonstruowany w taki sposób, by stworzyć siedem solidnych stref o cennych właściwościach. Składa się sprężyn PocketPlus, wysokoelastycznej pianki oraz włókien kokosowych i lateksu. Dzięki temu, materac stanowi świetne wsparcie dla kręgosłupa. Wkład reaguje na każdy nacisk, zapewniając ciału amortyzację i wygodę. Wykorzystanie kokosa gwarantuje najwyższą jakość odpoczynku oraz zwiększa twardość materaca. Hilding Lambada cechuje się solidną konstrukcją, co sprawia, że materac jest świetną inwestycją i posłuży Ci długie lata.

Najlepsze materace z kokosemMocne wsparcie ciała

Materace do spania powinny gwarantować odpowiednie wsparcie sylwetki. Drugi świetny produkt z kokosem to Hilding Fandango. Jest to materac, który został wzbogacony o warstwę filcu oraz kokosu, aby otrzymać optymalną twardość. Jednocześnie, produkt jest niezwykle elastyczny i sprężysty. Takie rozwiązanie sprawia, że twoje ciało zyskuje odpowiednią amortyzację oraz podparcie. Dodatkowo, materac ma status wyrobu medycznego klasy I oraz wspomaga proces rehabilitacji wad postawy. Hilding Fandango został oznaczony certyfikatem jakości AEH, co oznacza, że został poddany restrykcyjnym testom i dogłębnym analizom, by potwierdzić jego najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Elastyczność i sprężystość

Trzeci produkt wart uwagi to Hilding Pasodoble. Jest to materac dopracowany w każdym calu i stworzony w taki sposób, by spełniać wszelkie wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki dodaniu kokosa, jest to materac twardy, ale jednocześnie sprężysty i niesamowicie elastyczny. Sprawi, że twoje mięśnie odpoczną, a kręgosłup zyska odpowiednią amortyzację, niezależnie w jakiej pozycji śpisz. Wkład zbudowano z innowacyjnej pianki poliuretanowej, która cechuje się świetną plastycznością. Dodatek Sizalu sprawia, że materac jest bardzo wytrzymały. Wkład materaca został odpowiednio wyprofilowany i ponacinany, by zapewnić dobrą wentylację i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych bakterii oraz wilgoci. Hilding Pasodoble jest odwracalny, a regularna zmiana stron pozwoli zwiększyć trwałość produktu.

Wejdź na naszą stronę i zamów materac już dziś, by cieszyć się nieocenionymi korzyściami kokosa.