Co roku postanawiasz sobie, że w końcu zadbasz o swoje zdrowiem, ale ostatecznie nic z tym nie robisz? Wprowadź zasadę małych kroków i zacznij od najprostszej rzeczy, która zadba o Twoje ciało i ducha. Wystarczy, że wymienisz materac na taki, który w korzystny sposób będzie działał na Twoje mięśnie, kręgosłup oraz komfort, sprawiając, że po przebudzeniu będziesz czuć się rewelacyjnie. Wymarzony model jest bliżej niż myślisz, a w zasadzie masz go przed sobą!

Inteligentne sprężynki

Hilding Makarena to sprężynowy materac o właściwościach prozdrowotnych. Konstrukcja wykorzystuje innowacyjne właściwości sprężyn Multipocket – każda sprężynka znajduje się w osobnej kieszonce i reaguje indywidualnie na ciężar ciała, zapewniając solidne wsparcie. Sprężyny o różnym stopniu twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref. Każda z nich reaguje na potrzeby poszczególnych partii ciała. Za każdym razem, gdy położysz się na swoim materacu, każdorazowo dostosuje się on do indywidualnego kształtu Twojego ciała i Twojej pozycji, a Ty będziesz czuć, że jest Ci po prostu wygodnie!

Którą stronę mocy wybierzesz?

W prezentowanym modelu, po jednej stronie zastosowaliśmy profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, obie zapewnią Ci dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Obie także za sprawą swojej struktury umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Każda ze stron oferuje inny poziom twardości i komfortu, sam możesz dostosować materac do swoich potrzeb czy do potrzeb Twojego partnera.

Śpij długo i zdrowo

Hilding Makarena - dla parZ pewnością interesują Cię właściwości prozdrowotne Hilding Makarena. Model ten jest gwarancją odpowiedniej regeneracji mięśni oraz stabilizacji pozycji kręgosłupa. Dodatkowo dzięki swoim cechom polecany jest w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

Materac ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierających surowców potencjalnie alergogennych.

Razem czy osobno?

Specyfikacja tego Hilding Makarena zdobędzie Twoje serce, niezależnie od tego, czy śpisz sam, czy z partnerem. Fakt, iż jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantuje optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla par. Wiercący się po nocy partner lub partnerka przestaje być problemem, ponieważ osoba towarzysząca nie odczuwa żadnych ruchów, co zdecydowanie przekłada się na lepszą jakość snu, każdej z osób. Sprawdza się to również w sytuacji dużej różnicy wagowej między partnerami. Nawet jeśli jest ona większa niż 30 kg, ten materac ich nie zawiedzie.

Wybierz swój ulubiony pokrowiec

Kupując materac Hilding Makarena, dajemy Ci możliwość wyboru jednego z dwóch pokrowców. Elips wykonany jest z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny, gwarantuje on wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do pozycji ciała na całej powierzchni materaca. Jego taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację wkładu i zdrowe środowisko snu przez cały okres użytkowania. Merced to innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia tworzą oryginalny wzór. Materiał z dodatkiem lycry zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu pokrowiec dopasowuje się do pozycji ciała. Jest miły i jedwabisty w dotyku. Każdy z nich jest zdejmowany oraz pralny do 60°C.

Wybór który oszczędza czas

Nie ma sensu dłużej zastanawiać się i tracić czas na kolejne sesje przeglądania materacy oraz opinii. Trafiłeś na model, który sprosta oczekiwaniom praktycznie każdej osoby, pozwól więc sobie pomóc i zajmij się tym czym, lubisz najbardziej w Twoim nowym materacu Hilding Makarena.