Jeśli zastanawiasz się nad zakupem materaca lateksowego, to zdecydowanie warto wybrać taki, który zaskoczy Cię ilością swoich zalet. Czasami jeden mały detal potrafi zepsuć sen i sprawić, że zamiast obudzić się z uśmiechem na twarzy i chęcią do życia, niczym postacie wszelkich reklam, kończymy jak księżniczka na ziarnku grochu. Na szczęście są modele, które Cię nie zawiodą.

Materac dla wszystkich

Hilding Melody to materac lateksowy, który docenią wszystkie osoby szukające swoistej uniwersalności. Jest on w stanie odpowiedzieć praktycznie na każdą Twoją potrzebę względem odpowiedniego i komfortowego snu. Ten fakt sprawia, że jest on niesamowicie popularnym i cieszącym się uznaniem modelem.

Odpowiednia higiena snu

Melody to antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac, którego otwory w poszczególnych strefach gwarantują dobrą wentylację wkładu, a tym samym odpowiednią higienę snu.
Ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych. To wszystko sprawia, że śpisz w poczuciu przyjemnej czystości, ten aspekt podświadomie bardzo korzystnie wpływa na jakość snu. Jeśli jesteś więc osobą wrażliwą na porządek – docenisz ten model!

Sen który leczy

Hilding Melody - lateksowy, antyalergicznyZdrowie jest najważniejsze, wpływa na nie nie tylko odpowiednia dieta, sportowy tryb życia lub brak uzależnień od używek, istotny jest również sen, który powinien zapewnić Ci odpowiednią regenerację. Konstrukcję wkładu prezentowanego materaca tworzy profilowany w 7 stref twardości blat lateksowy, który zapewnia idealne wsparcie ciała, a jego sprężystość ułatwia wstawanie i obracanie się. Dodatkowo Hilding Melody stabilizuje pozycję kręgosłupa, działając w sposób odprężający na jego mięśnie. Suma tych cech charakterystycznych dla tego modelu sprawia, że rekomendujemy go osobom starszym oraz osobom z bólem kręgosłupa.

Waga to nie problem

Hilding Melody zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, zwiększając tym samym elastyczność punktową. Jest idealnym wyborem dla par, gdzie różnica wagowa jest większa niż 30 kg. Jego wysoka gęstość lateksu zapewnia wytrzymałość, trwałość i optymalną elastyczność, dlatego będzie dobrą propozycją również dla osób o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg.

Używaj i przechowuj tak jak lubisz

Wiemy jak wiele osób, korzysta z opcji regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka stelaża w łóżku. Nam też zdarza się oglądać ulubiony serial lub pracować w sypialni. Niestety nie każdy materac nadaje się do takiego zabiegu. Jednak decydując się na Hilding Melody nie będzie stanowić to dla Ciebie problemu. Dodatkowo materac jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co ułatwia jego transport oraz przechowywanie.

Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze

Nie na wszystkie rzeczy w życiu mamy wpływ, aby choć trochę odmienić ten stan rzeczy, postanowiliśmy dać Ci wybór pokrowca dla Twojego Hilding Melody. Ciesz się takim, który będzie odpowiadał Ci najbardziej:

  1. Pokrowiec Italiano – niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
  2. Pokrowiec Hybrid – niepikowany, z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze oraz dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest odporny na mechacenie. Niewielka waga i dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Ciesz się gwarancją

Nic nie daje tyle spokoju, jak pewność dobrze dokonanego zakupu. Decydując się na Hilding Melody otrzymujesz 15 lat gwarancji na jego wkład.