Dlaczego właśnie świetnie nada się dla każdego materac ekologiczny! Nikomu nie powinien być obojętny los naszej planety. W związku z tym właśnie jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jaki model wybrać?

Wyrobem, który bez wątpienia zasługuje na naszą uwagę jest Hilding Gejzer. Jego podstawę stanowi starannie opracowana sprężyna kieszeniowa – elementy wypełnienia nie dotykają się ze sobą, tylko zostały umieszczone w specjalnie opracowanych kieszeniach. Dlaczego jest to tak istotne? Przede wszystkim musimy wskazać tutaj wysoką elastyczność punktową wyrobu – całość gwarantuje nam świetne podparcie, idealnie przystosowuje się do nacisku, który jest wywierany na powierzchnię. Koniecznie należy też wspomnieć o tym, że sprężyny zostały wyprofilowane w aż siedem stref twardości, dzięki czemu inaczej materac reaguje na nacisk wywierany np. przez głowę, a inny też w miejscach, gdzie znajdują się uda. Nie brakuje tutaj również starannie opracowanych pianek. Znajdziemy między innymi ekologiczną piankę HR czy też np. Pure FlexiFoam o podwyższonej elastyczności, która połączona z dodatkową warstwą filcu gwarantuje nam optymalną twardość całego produktu!

Co z pokrowcem?

Materace ekologiczne dla każdego - wybierz Hilding GejzerDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa w tym wszystkim pokrowiec. Ma on między innymi chronić materac przed różnego rodzaju zabrudzeniami i pomagać nam utrzymać wysoki poziom higieny w naszym łóżku.  Jaki znajdziemy w tym przypadku? Jest to bardzo przyjemny w dotyku, puszysty Eco Green, który całkowicie nadaje się do ponownego przetworzenia. Warto dodać, że ten materiał jest bardzo elastyczny i świetnie dopasowuje się do naszego kształtu ciała. Dodatkowo wyposażono go w specjalne uchwyty, dzięki czemu łatwiej jest przenosić materac lub też go obracać. Co istotne, można go prać w aż 60 stopniach, dzięki czemu skutecznie usuniemy wszelkie bakterie z powierzchni wyrobu.

Dla kogo?

Zastanawiasz się, czy jest to dobra opcja dla Ciebie? Jesteśmy przekonani, że niemal każdy doceni ten wyjątkowy wyrób! Zacznijmy od tego, że jest to fantastyczna opcja dla osób, które chcą żyć w myśl zasady eko! Firma Hilding przy produkcji swoich wyrobów stosuje nowoczesne metody, które jednocześnie nie mają negatywnie oddziaływać na środowisko naturalne (jak, chociażby zielone źródła energii). Drugą kwestią są materiały pochodzące z recyclingu. Przejdźmy jednak do kwestii związanych z komfortem w czasie snu. Całość idealnie nada się dla par, nawet tych, pomiędzy którymi występuje duża różnica wagowa.  Jest to też prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób cięższych czy też sportowców – powierzchnia świetnie podpiera ciało!

Materace ekologiczne to wspaniała opcja dla naprawdę szerokiego grona odbiorców! Dlatego właśnie, koniecznie należy przyjrzeć się im bliżej!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/