Komfort snu najmłodszych jest niezwykle ważny. Szczególnie, że dzieci w wieku szkolnym śpią średnio 9-11 godzin na dobę. Co oznacza, że w swoim łóżku spędzają około 4 tysięcy godzin rocznie. Dlatego powinieneś zadbać o odpowiedni materac dla swojej pociechy. Jaki? Materac piankowy Hilding Breakdance będzie idealny.

Materace piankowe zyskały ostatnio bardzo na popularności. Głównie dlatego, że ciężko dopatrzeć się w nich wad. Szczególnie, jeśli chcesz mieć wartościowy produkt w rozsądnej cenie, który posłuży przez lata. Właśnie dlatego urządzając pokój swojego dziecka powinieneś brać pod uwagę materace piankowe Hilding Breakdence. To wysokiej jakości produkty. Starannie zaprojektowane przez specjalistów ze szwedzkiej firmy, której celem jest stworzenie idealnych warunków do nocnego wypoczynku. Dlaczego właśnie model Breakdance jest wart uwagi? Sprawdź!

Jak zbudowany jest materac piankowy Hilding Breakdance?

Pianka na materac to najważniejszy element produktu Breakdance. Składa się on z dwóch warstw wysokoelastycznej pianki Flexifoam. Każda z nich o wysokości 8 cm ma inne właściwości. Pomarańczowa jest twarda, zaś biała wyróżnia się średnim stopniem twardości. Dzięki temu w trakcie użytkowania materaca możesz zmieniać jego funkcjonalność i dostosowywać do potrzeb dziecka. Jeśli chcesz zapewnić mu większe wsparcie dla mięśni i kręgosłupa, wystarczy, że odwrócisz materac na drugą stronę. Największym atutem materaca jest jego elastyczność. Z łatwością dopasowuje się do krzywizn ciała dziecka, nie odkształcając się przy tym. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoje dziecko będzie budzić się rano wypoczęte, pełne energii i bez bólu pleców. Pianka do materaca Breakdance została odpowiednio wyprofilowana, tak by zapewnić najlepszą wentylację między poszczególnymi strefami. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac zachowa wszystkie swoje cechy przez długie lata.

Materac piankowy Breakdance został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych osobach. Dlatego dołączono do niego pokrowiec z serii Young. Wytrzymały, o podwyższonej odporności na ścieranie. Młodzieżowy design sprawi, że materac świetnie skomponuje się z każdym wnętrzem zaprojektowanym z myślą o młodych osobach.

W jakich rozmiarach możemy zamówić materace piankowe Hilding Breakdance?

Dlaczego warto wybrać materac piankowyProducent zadbał o to, by każdy z łatwością dopasował rozmiar materaca do ramy swojego ulubionego łóżka. Dlatego w standardowej ofercie znajdziesz aż 10 różnych wariantów. Najpopularniejsze są oczywiście materace piankowe 80×190, 80×200 oraz 90×190 i 90×200. Pozostałe rozmiary oferowane przez Hilding to: 80×180, 90×180, 100×200, 120×200, 140×200 oraz 16×200.

Jaki rozmiar materaca piankowego Hilding Breakdance więc wybrać? Do pokoju dziecka idealny będzie materac piankowy 80×190. Jest na tyle duży, że da malcowi swobodę ruchów podczas snu. A nawet jeśli Twoje dziecko wciąż potrzebuję przytulić się do Ciebie przy zasypianiu, zmieścicie się na nim bez problemu obydwoje. To komfortowe rozwiązanie da Wam poczucie bezpieczeństwa każdej nocy.

Dla kogo wskazany jest wybór materaca piankowego Hilding Breakdance?

Przychodzi taki moment, że stajesz przed koniecznością zmiany aranżacji pokoju swojego dziecka. Właśnie się okazało, że Twój maluch nie jest już przedszkolakiem, któremu wystarczy łóżko o wymiarach 80×160. Zachodzisz więc w głowę: jaki materac piankowy dla dziecka w wieku szkolnym? Hilding Beakdance będzie wspierał prawidłowy rozwój młodego człowieka. Średnio twarda strona świetnie sprawdzi się w pierwszych latach użytkowania, kiedy dziecko jest jeszcze lekkie, a już na tyle wysokie, że potrzebuje więcej swobody na łóżku. Twardsza strona będzie idealnym podparciem dla kręgosłupa nastolatka, który szybko rośnie i waży coraz więcej. Dlatego materac do łóżka 80×190 będzie w tym przypadku strzałem w 10.

Materac piankowy 80×190 z linii Breakdance będzie równie idealny dla alergików. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, pozbawionych substancji szkodliwych, ma właściwości prozdrowotne. W jego wnętrzu nie gromadzą się roztocza, pleśnie i grzyby, dlatego polecany jest szczególnie dla astmatyków. Materac Breakdance to także świetny wybór do łóżek z regulowanym i podnoszonym stelażem.

Niezależnie od tego, jaki rozmiar materaca Hilding Breakdance wybierzesz, jednego możesz być pewien. Ten wybór będzie najlepszym, jakiego mogłeś dokonać.