Zastanawiasz się czym na tle innych odróżnia się materac lateksowy? Dzisiaj więcej na temat tego, niewątpliwe bardzo komfortowego produktu, który gwarantuje sen na najwyższym poziomie.

Lateks w materacu

Lateks, a właściwie konkretniej mówiąc pianka lateksowa, jaką posiadają materace do spania w swoim wnętrzu to rozwiązanie, które niesie ze sobą naprawdę wiele zalet! Płyta lateksu, jaka stanowi podstawę modelu Hilding Melody posiada wysoką gęstość. Co to znaczy? Jest ona naprawdę trwała, dzięki czemu będzie nam w odpowiedni sposób służyć przez wiele lat, nie oddziałując w negatywny sposób na nasz komfort snu. Nie odkształca się, zapewnia optymalną twardość podpierając ciało prawidłowo przez całą noc, lecz jednocześnie jest bardzo wygodna. Pianka lateksowa to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich alergików. Posiada ona specjalne otwory, które odpowiadają za fakt, że na powierzchni oraz wewnątrz materace nie będą pojawiać się żadni niepożądani goście, tacy jak bakterie, roztocza, grzyby, pleśń czy kurz. Dodatkowo całość wykazuje się świetną elastycznością, co oznacza, że wskazane modele sprawdzą się przypadku stelaży regulowanych.

Poznaj bliżej Hilding Melody!

Hilding Melody - poznaj bliżej materac lateksowy!Hilding Melody wypełniony właśnie wysokiej jakości pianką lateksową zaliczany jest do materacy twardych. Warto jest dodać, że bez obaw korzystać możemy z jego dwóch stron, co dodatkowo przekłada się na poprawienie żywotności całego wyrobu, ponieważ jest on równomiernie eksploatowany. Dla wielu istotnym może być fakt, że wypełnienie zostało wyprofilowane w siedem stref twardości. Oznacza to, że każda strefa w indywidualny sposób reaguje na nacisk i inaczej podtrzymuje konkretne partie ciała. W końcu w czasie leżenia inaczej zachowują się łydki, uda czy też ramiona. Przekłada się to nie tylko na wygodę, lecz też regenerację mięśni!  Hilding Melody może zostać umieszczony w jednym z dwóch pokrowców: w zależności od tego, co decyduje klient. Pierwszem jest Italiano. Wykończony został wiskozą, a całość jest niezwykle przyjemna w dotyku. Rozwiązaniem jest także pokrowiec Hybrid, który wzbogacono domieszką stretchu, przez co jest wygodny w czyszczeniu i nie mechaci się.

Kto powinien się na niego zdecydować?

Dla kogo najlepiej sprawdzi się wskazany model? W szczególności polecany jest on dla par, nawet dla tych, pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa. Dzięki swoim właściwościom pianka lateksowa minimalizuje odczuwanie drgań, które mogą zostać wywołane ruchami drugiej osoby. Inną zaletą jest również fakt, że lżejszy z partnerów nie będzie się zapadał. Wskazany jest też dla mierzących się się z bólami kręgosłupa czy osób starszych. Ze względu na jego liczne właściwości antyseptyczne to także dobra opcja dla alergików.

Materace Hilding to gwarancja spokojnie przespanej nocy! Pamiętajmy, że sen przekłada się na całe nasze funkcjonowanie w ciągu dnia, także nie ma co się zastanawiać!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/