Jakie są trzy najlepsze rzeczy na świecie? Poranna drzemka, popołudniowa drzemka, nocne spanie! Przynajmniej dla każdego, kto posiada niezawodny materac… Jeśli chciałbyś, aby każdy moment, kiedy korzystasz z łóżka był wyjątkowy, wybierz taki, który dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, niezależnie od wzrostu, wagi czy wieku.

Hilding Fandango to materac sprężynowy dający mocne wsparcie – stworzony z myślą o komforcie osób z problemami kręgosłupa, większą wagą lub preferujących sen na twardszym podłożu. Podwyższoną twardość zawdzięczamy warstwie filcu oraz kokosu, którego włókna łączy wewnątrz lateks. Takie rozwiązanie pozwala zachować bardzo dobrą sprężystość i elastyczność. Jeśli jesteś jedną ze wspomnianych osób, model ten zostanie bohaterem Twojego domu.

Idealne łóżko to jeszcze nie wszystko, aby Twoja sypialnia stała się wyjątkowym miejscem. Koniecznym dopełnieniem będzie materac w Twoim stylu, dlatego wkład Hilding Fandango zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Materac dopasowuje się łatwo do anatomicznej budowy ciała – kręgosłup zyskuje optymalne wsparcie, a mięśnie odpoczywają i regenerują się.

Hilding Fandango - solidne podparcieNie ważne czy lubicie spać ze sobą przytuleni, odwróceni plecami, pod jedną czy dwoma kołdrami. Jeśli dzielisz łóżko z drugą osobą Hilding Fandango jest materacem dla Was, a jego specyfikacja jeszcze bardziej Was do siebie zbliży, w końcu człowiek wyspany kocha bardziej. Jest to model o wysokiej elastyczności punktowej gwarantujacy optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

To, co jest istotne przy wyborze materaca, to dobranie modelu pod charakterystykę swojego ciała. Nie zawsze ten, który będzie rewelacyjny dla osoby, która waży 50 kg, sprawdzi się dla osoby dwa razy cięższej. Ze względu na swoją twardość Hilding Fandango rekomendujemy wszystkim osobom, których waga jest nieco większa. Gwarantujemy, że ten model za każdym razem wprowadzi Was w głęboki i przyjemny sen.

Zdrowie jest najważniejsze, wpływa na nie nie tylko odpowiednia dieta, sportowy tryb życia lub brak uzależnień od używek, istotny jest również sen, który powinien zapewnić Ci odpowiednią regenerację. Hilding Fandango zapewnia idealne wsparcie ciała, a jego sprężystość ułatwia wstawanie i obracanie się. Dodatkowo stabilizuje pozycję kręgosłupa, działając w sposób odprężający na jego mięśnie. Suma tych cech charakterystycznych dla tego modelu sprawia, że rekomendujemy go osobom starszym oraz osobom z bólem kręgosłupa.

Dzięki swoim właściwościom Fandango polecany jest w profilaktyce wad postawy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Dodatkowo materac ubrany jest w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.

Pokrowiec Medi-Cover jest antyalergiczny, ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Likwiduje on pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60 stopniach celsjusza.

Nic nie daje tyle spokoju, jak pewność dobrze dokonanego zakupu. Decydując się na Hilding Fandango otrzymujesz 5 lat gwarancji na jego wkład.