Wszyscy lubimy nowoczesne oraz uniwersalne rozwiązania, w szczególności jest to cecha pożądana przy zakupie nowej rzeczy. Lubimy mieć gwarancję, że produkt spełni wszystkie nasze oczekiwania, niezależnie od tego, jak są wysokie, a nawet będzie w stanie nas zaskoczyć czymś więcej. Na szczęście coraz częściej możemy natrafić na takie, które nas nie zawodzą, jedną z takich perełek chcielibyśmy Ci zaprezentować.

Nowoczesne rozwiązanie

Hilding Modern to nowoczesny, wysokoelastyczny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Jego budowa sprawia, że świetnie sprawdzi się dla bardzo szerokiej grupy osób – wysokich, niskich, młodszych, starszych, leni oraz osób preferujących aktywność ruchową. Niezależnie od tego, do jakiej grupy się zaliczasz, możesz mieć pewność, że model ten Cię zaskoczy.

Twardość materaca jaką lubisz

Prezentowany model posiada dwa poziomy twardości i polecany jest zarówno osobom lekkim, preferującym sen na twardszym podłożu, jak i osobom o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg. Wystarczy odwrócić materac na odpowiednią stronę by skorzystać z preferowanej twardości. Dobrze jest mieć wybór w tej kwestii, tym bardziej że jest to jedna z najwrażliwszych przy wyborze materaca. Każdy ma swoje preferencje, a jego organizm oczekuje czego innego, jeśli chodzi o komfort oraz regenerację.

Idealne dopasowanie

Hilding Modern - dwie twardościPrezentowany materac posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, 7 zróżnicowanych stref twardości zapewnia idealne dopasowanie i bardzo dobre wsparcie całego ciała. Hilding Modern gwarantuje komfort spania zarówno osobom lekkim, jak i osobom o podwyższonej wadze. Rewelacyjnie sprawdza się również jako opcja dla par. Wysoka elastyczność punktowa zapewnia odpowiednie wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Ulubiony materac sportowców

Hilding Modern rekomendujemy wszystkim, którzy liczą na zbawienne efekty korzystania z materaca względem zdrowej kondycji ciała i ducha. Jego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni, co docenią osoby uprawiające sport.

Relaks bez ograniczeń

Model ten potrafi zaskoczyć na wiele sposobów, również swoją użytecznością. Przystosowany jest do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, co pozwoli Ci korzystać z niego na wiele sposobów, w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co w razie potrzeby ułatwi Ci jego transport oraz przechowywanie.

Alergia to nie problem

W końcu zalety tego materaca odkryją również alergicy! Otwartokomórkowa struktura pianki gwarantuje doskonałą wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Dodatkowo model ten został ubrany w pokrowiec Cashmere wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia. Charakteryzuje się on właściwościami antyalergicznymi, doskonale izoluje przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne środowisko snu. Wygodne uchwyty pomagają odwrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.

Zyskaj spokój

Decydując się na zakup Hilding Modern zyskujesz nie tylko wysokiej jakości materac, ale również 15 letnią gwarancję na jego wkład. Ciesz się nowym materacem, doświadczaj jak odmienia on Twoje życie, ciesz się spokojem!