Materace dedykowane osobom aktywnym fizycznie, cechują się dodatkowymi funkcjami i właściwościami. Nie wiesz, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy? W tym artykule chcemy zaprezentować Ci dwa świetne materace. 

Innowacyjna pianka 

Dostępne w naszym sklepie materace dla sportowca zostały sumiennie wyprodukowane.  Pierwszy produkt dedykowany osobom aktywnym to Hilding Dance. Jest to nowoczesny materac, który stworzono z siedmio-strefowego systemu małych sprężynek Pocket Plus, które mają aż 15 cm. Wpływa to na sprężystość i wysoką elastyczność punktową wkładu. Dzięki temu, materac zapewni Ci odpowiednie wsparcie i pozwoli odprężyć się po treningu. Wierzchnia warstwa została zrobiona z dwóch blatów pianek. Jedna z nich to pianka HR, która cechuje się wyższym poziomem twardości. Materac potrafi reagować na zmianę ułożenia ciała i potrafi dostosować swój kształt do kręgosłupa oraz całej sylwetki. Drugi blat skonstruowano z chłodzącej pianki FlexiFom. Pozwoli ona na odciążenie mięśni po ciężkim dniu. Hilding Dance to materac często kupowany przez osoby aktywne.

Produkt medyczny 

Materace dla sportowca - czym się kierować przy wyborze?Zależy Ci, by twój materac był produktem godnym zaufania? Hilding Salsa to świetna propozycja dla sportowców, którzy oczekują czegoś więcej. Materac posiada status produktu medycznego. Oznacza to, że spełnia on restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia, które dotyczą bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony zdrowia i środowiska. Ponadto Hilding Salsa odznacza się certyfikatem jakości AEH. Przy pomocy  niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, materac został poddany skrupulatnym testom. Przebadano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Hilding Salsa to materac o nienagannej jakości. Jest antyalergiczny i sprawdzi się również, jako produkt przeciwodleżynowy. Jego konstrukcja zapewni Ci niesamowite odprężenie oraz pozwoli twoim mięśniom na szybką regenerację.

Ulga w bólu pleców 

Materace do spania mogą przynieść znaczną ulgę w bólu. Takie właściwości sprawdzą się świetnie w przypadku sportowców, którzy skarżą się na bóle pleców po treningach. Zarówno Hilding Dance, jak i Hilding Salsa to produkty, których zadaniem jest stabilizacja kręgosłupa oraz odprężenie jego mięśni. Stanowią one świetne wsparcie ciała, a ich odpowiednia sprężystość ułatwia obracanie się i wstawanie z łóżka. Co więcej, oba materace zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto materiałów szkodliwych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Producenci materacy Hilding zadbali, by spełniały one potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – w tym osób aktywnych, regularnie uprawiających sporty.

Jeśli szukasz idealnego materaca, który nadąży za twoim pędzącym trybem życia, to koniecznie wejdź na naszą stronę i zamów swój egzemplarz już dziś!