Komfortowy sen przynosi wiele korzystnych dla organizmu rzeczy. Przede wszystkim wpływa na dobre samopoczucie, regenerację mięśni oraz koncentrację. W celu zapewnienia sobie efektywnego snu warto zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, czyli materac. Obecnie na rynku istnieje niezwykle spory wybór, jednak coraz popularniejsze stają się materace sprężynowe. Czym charakteryzują się tego rodzaju materace oraz jakie cechy reprezentuje Hilding Lambada?

Hilding Lambada – cechy

Hilding Lambada posiada liczne pozytywnie wpływające na jakość snu oraz komfort cechy. Do nich należy między innymi wkład zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych PocketPlus. Odznaczają się one przede wszystkim tym, że są umieszczone w osobnych kieszonkach, dzięki czemu pod wpływem nacisku pracują w indywidualny sposób. Umożliwia to redukcję drgań oraz zapewnia wysoką elastyczność punktową, która dodatkowo wpływa na odczuwany komfort. Ponadto wewnątrz materaca znajdują się:

  • po jednej stronie pianka wysokoelastyczna – bardziej miękka, dostosowująca się do pozycji, jaką użytkownik przybiera w czasie snu,
  • po drugiej stronie blat lateksu i kokos – obecność lateksu nadaje materacowi właściwości antyalergicznych, a kokosu gwarantuje wysoką jakość odpoczynku, zwiększając również twardość.

Taki skład wkładu odpowiada za niezwykle higieniczne, antyalergiczne oraz bardzo komfortowe warunki do spania. Zwiększa je miły w dotyku pokrowiec wyprodukowany z dzianiny. W swojej strukturze posiada specjalne mikrokapsułki zawierające aktywne probiotyki niwelujące alergeny na powierzchni materaca. Sam pokrowiec Probiotex posiada zamek, dzięki czemu z łatwością można go zdjąć i wyprać. Nie można również zapomnieć o charakterystycznej cesze, jaką posiadają wszystkie materace Hilding – bezpieczne dla zdrowia i niewywołujące reakcji alergicznych materiały. Materac Hilding Lambada został stworzony w taki sposób, aby mógł się z łatwością dopasować do anatomicznej budowy użytkownika, a umożliwia to zastosowanie siedmiu stref twardości.

Hilding Lambada – dla kogo? 

Wyjątkowy materac sprężynowy - poznaj Hilding Lambada!Materac Hilding Lambada idealnie sprawdzi się w sypialniach par, głównie z uwagi na fakt, że niweluje drgania wywoływane przez drugą osobę. Wyśpią się na nim również alergicy, ponieważ zarówno blat lateksu, kokos oraz pokrowiec zapewniają bezpieczne i wolne od alergenów środowisko. Materace do spania pełnią niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego Hilding Lambada potrafi dopasować się do swojego użytkownika – nie ważne czy jest to jedna, czy dwie osoby. Wyjątkowe sprężyny PocketPlus świetnie sprawdzą się w przypadku każdego użytkownika, ponieważ w odpowiedni sposób podpierają oraz stabilizują kręgosłup. Dzięki temu człowiek budzi się wyspany i zregenerowany. Hilding Lambada to materac polecany praktycznie każdemu, kto preferuje średnio twarde podłoże.

Wysypianie się wpływa na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, dlatego warto znaleźć odpowiedni materac do spania. Umożliwi on nie tylko efektywny sen, ale zapewni też wysoki poziom wygody zarówno w czasie pełnowymiarowego snu, jak i regenerującej drzemki. Materac taki jak Hilding Lambada na pewno jest warty uwagi – nie tylko ze względu na wyjątkowo antyalergiczny wkład, ale także zastosowane sprężyny PocketPlus.