Poduszki Visco to nowy komfort snu! Liczne właściwości wypełnienia, które jest w stanie dostosować się do naszej temperatury ciała świetnie sprawdzi się naprawdę w wielu, różny okolicznościach!

Poduszka visco – poznaj ją bliżej!

Poduszka Visco to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje nowoczesną piankę Visco, którą znaleźć możemy również w materacach. Jej podstawową zaletą jest fakt, że wypełnienie reaguje na temperaturę ciała, w związku z czym dopasowuje się do naszych krzywizn. Dzięki temu, możemy cieszyć się świetnym podparciem szyi, barków oraz głowy, i nie musimy obawiać się dolegliwości bólowych i drętwieniu wskazanych miejsc, co często występuje zaraz po wstaniu z łóżka. Warto wspomnieć, że struktura pianki umożliwia dodatkowo świetny przepływ powietrza, co oznacza, np. że we wnętrzu tego typu wyrobów nie zatrzymuje się wilgoć, w związku z czym minimalizowane jest ryzyko rozwoju różnego rodzaju grzybów i pleśni, które niestety lubią takie miejsca, jak łóżka Oczywiście podkreślmy, że poza tym, że omawiane produkty wykazują liczne właściwości prozdrowotne, to również są one niezwykle wygodne, co sprawi, że komfort naszego snu wskoczy na nowy, wyższy poziom!

Dla kogo poduszka Visco?

Poduszki Visco - poznaj ich dobroczynne właściwości!Wiele poduszek Visco posiada status wyrobu medycznego, co świadczy o ich szczególnie wysokiej jakości. Dzięki temu, naprawdę świetnie sprawdzą się dla osób, które mierzą się z różnego rodzaju problemami na tle zdrowotnym – oczywiście jej zakup koniecznie trzeba wcześniej skonsultować z lekarzem specjalistą. Nadadzą się też dla wszystkich tych, którym rano dolega dyskomfort związany z bólem czy też drętwieniem np. karku czy też szyi.  Zaopatrzenie się w model termoelastyczny powinny rozważyć osoby, które mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej pozycji do zaśnięcia czy też ci z nas, którzy muszą mierzyć się z nocnymi pobudkami. Co ważne, są one bezpieczne dla alergików. Dlatego poduszka Visco, dobry stelaż i  najlepsze kołdry antyalergiczne to przepis na zdrowo przespaną noc!

 Znajdź model dla siebie!

Na rynku znaleźć możemy szeroką gamę, różnego rodzaju wyrobów, które zaliczymy do omawianej kategorii. Jedną z nich jest poduszka Hilding Visco Green. Oczywiście w jej wypełnieniu znajdziemy wysokiej jakości pianką termoelastyczną, jednak to nie wszystkie jej właściwości. Specjalne wyprofilowanie wypełnienia oraz wykonane w nim nacięcia sprawiają, że cały produkt może wykazywać się naprawdę świetną wentylacją. Warto jest zwrócić uwagę także na pokrowiec, w jakim poduszka została umieszczona, jaki wzbogacono o naturalnie pozyskane włókna z bambusa.

Wysokiej jakości poduszki Visco bez wątpienia poprawią nasz komfort w czasie nocnego wypoczynku. Dlatego właśnie, w czasie najbliższych zakupów warto jest zwrócić na tego typu modele uwagę!