SleepMed Hybrid Supreme to nowoczesny materac hybrydowy, który jest połączeniem dwóch, wysokiej jakości nowoczesnych rozwiązań. Dokładniej mamy tutaj na myśli umieszczenie sprężyn w kieszeniach oraz wzbogacenie całości o zaawansowane technologicznie pianki. 

Materac SleepMed – dla kogo się sprawdzi

Wszystkie materace SleepMed to produkty cieszące swoich użytkowników niewątpliwe wysoką jakością. Tworzone są one z przywiązaniem dużej uwagi do najmniejszych szczegółów. Dla kogo jednak wskazany jest model SleepMed Hybryd Supreme? Bez wątpienia będzie to dobra opcja dla tych osób, które zmagają się z dolegliwościami bólowymi, są szczególnie wrażliwi i mają problemy ze snem wskutek źle dobranej twardości. Wskazany model oferuje nam aż cztery twardości, w związku z czym bardzo łatwo jest dopasować go do naszych aktualnych potrzeb! Produkt po przejściu szeregu restrykcyjnych testów uzyskał status wyrobu medycznego I klasy, nie oznacza to jednak, że sprawdzi się wyłącznie dla osób, które borykają się z różnymi schorzeniami, lecz dla każdego, kto ceni sobie prawdziwy komfort snu!

Pianka w połączeniu ze sprężynami!

SleepMed Hybrid Supreme - idealny model dla każdego!Liczne, pozytywne właściwości zawdzięczamy w tym przypadku umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni i wysokiej jakości piankom. Sprężyny w indywidualny sposób reagują na nacisk i należą do szczególnie trwałych materiałów, które świetnie podpierają ciało. Nie odkształcają się ani nie wydają dźwięków, które mogą nas budzić. Jednocześnie gwarantują świetne podparcie, a także skutecznie amortyzują drgania. Z kolei jeśli chodzi pianki mamy tutaj chociażby możliwość skorzystać z wysokoelastycznej VPPHR oraz FlexiFoam. Druga ze wspomnianych za zadanie ma zabezpieczać produkt przed rozwojem bakterii, grzybów i pleśni, które mogą powodować niepożądane reakcje naszego organizmu czy też “utrudniać życie” alergikom. Warto dodać, że wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości, a mianowicie: strefę: wysokiego komfortu, głowy, lędźwi, bioder, ud, łydek i stóp, co jeszcze lepiej wpływa na nasz komfort.

Czy warto?

Bez wątpienia jesteśmy przekonani, że jest to fantastyczne rozwiązanie, które pozwoli wielu zapewnić komfortowy sen. Materac cieszy nas świetną wentylacją, a także wysokim komfortem, za który odpowiada nie tylko wypełnienie lecz również pokrowiec Merced. Nie tylko chroni on materac przed zabrudzeniami, lecz jednocześnie specjalne tłoczenia sprawiają, że odczuwamy delikatny efekt masażu. Dzięki temu, że możemy wyprać go w 60 stopniach mamy pewność, że w skuteczny sposób pozbędziemy się wszelkich roztoczy i bakterii – jesteśmy przekonani, że uda nam się zadowolić w ten sposób nawet najbardziej wymagających!

Materace to bardzo szeroka kategoria, dlatego wiemy, że czasem może być trudno znaleźć idealny. Niewątpliwie jednak, SleepMed Hybrid Supreme zdoła zaspokoić nasze oczekiwania!