Chcesz wpłynąć na jakość Twojego wypoczynku? Możesz to zrobić naprawdę niewielkim kosztem. Postaw na tani materac 180×200 i przekonaj się, jakie jest to proste!

Problemy z materacem

Oczywiście bardzo istotne jest, aby znaleźć porządny materac, który zapewni nam zdrowy i komfortowy sen przez całą noc. Niestety jednak, dobrze wiemy, że z czasem pojawić mogą się różnego rodzaju kłopoty, jak między innymi odkształcenia, wystające sprężyny czy też trzeszczenia występujące przy każdym ruchu. Niestety, wszystko to może powodować różnego rodzaju kłopoty, jak chociażby nocne pobudki, problemy z zasypianiem, dolegliwości bólowe, co niestety będzie przekładać się na nasze ogólne samopoczucie już po wstaniu. Inną kwestię jest higiena, do której każdy z nas powinien przywiązywać dużą wagę. Niestety, łóżko to miejsce, które sprzyja rozwojowi grzybów oraz pleśni, które są w stanie wywoływać szereg niepożądanych reakcji jak:

  • kaszel,
  • katar,
  • wysypki skórne,
  • łzawienie oczu,
  • świszczący oddech.

Dlatego też powinniśmy robić wszystko, aby zachować najwyższy poziom higieny w łóżku, co jednak często może przysparzać różnego rodzaju kłopotów.

A może model nawierzchniowy?

Tani materac a komfort i jakość snuŚwietnym rozwiązaniem do naszych łóżek bez wątpienia będzie materace nawierzchniowe! Czym różnią się od klasycznych wyrobów? Są one cieńsze i kładziemy je na ten “główny” materac, aby poprawić jakość naszego wypoczynku. Sprawiają, że może być nam po prostu wygodniej, nasze ciało będzie utrzymywane w prawidłowej pozycji, a także pomagają nam się po prostu zrelaksować. Świetnie nadadzą się również, gdy mamy problem z twardością modelu na którym śpimy i chcemy ją zmienić, ponieważ  na przykład ze względów zdrowotnych potrzebujemy twardszej lub bardziej miękkiej powierzchni. Świetnie nada się również w podróży. Taki materac może zostać położony na przykład na nasze hotelowe łóżko, jeśli zwyczajnie nie lubimy spać w obcych miejscach. Naszym zdaniem możemy użyć materac nawierzchniowy, gdy śpimy w namiocie – spokojnie zastąpi nam karimatę w namiocie.

Jaki wybrać?

Naszym zdaniem wspaniale może nadać się chociażby Hilding Tenor. W jego wnętrzu znajdziemy starannie opracowaną pianę FloFom, która nie tylko świetnie podpiera nasze ciało i gwarantuje zdrowy i spokojny sen, lecz zarazem posiada właściwości termoregulacyjne i chroni nas między innymi przed przegrzaniem. Całość umieszczono w porządnym pokrowcu, który z łatwością wyczyścimy.

Materac nawierzchniowy może sprawdzić się naprawdę świetnie. Wybierz taki, który idealnie nada się w Twoim łóżku.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/